Regulamin aplikacji kreator-bingo.pl

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady, na jakich użytkownicy mogą korzystać z aplikacji.
 2. Aplikacja "kreator-bingo.pl" jest udostępniana bezpłatnie pod adresem kreator-bingo.pl
 3. Korzystanie z aplikacji "kreator-bingo.pl" oznacza wyrażenie przez użytkownika zgody na warunki określone w niniejszym Regulaminie.
 4. Do poprawnego działania aplikacji "kreator-bingo.pl" wymagana jest zaktualizowana przeglądarka internetowa, obsługująca najnowsze standardy.
 5. Aplikacja "kreator-bingo.pl" jest udostępniana "taką jaką jest" i nie jest gwarantowana ciągłość działania, poprawność działania ani żadna inna gwarancja. Użytkownik korzysta z aplikacji na własną odpowiedzialność.
 6. Aplikacja "kreator-bingo.pl" została stworzona jedynie w celu tworzenia tzw. bing, czyli grafik z polami, które można skreślać i nie wolno z aplikacji korzystać w żaden inny sposób.
 7. Podstawowa funkcja aplikacji "kreator-bingo.pl" działa po stronie klienta - oznacza to, że wszystkie operacje wykonywane są w przeglądarce użytkownika i nie są przesyłane na serwer. Jedynymi danymi, które przesyłane są na serwer to propozycja bingo do galerii (wtedy przesyłane są wszystkie dane dot. bingo oraz pliki graficzne), oraz wiadomość z podstrony "Kontakt". W związku z tym aplikacja "kreator-bingo.pl" nie przetwarza danych po stronie serwera, których użytkownik umyślnie tam ich nie udostępnił (w postaci propozycji binga do galerii lub wiadomości kontaktowej).
 8. Użytkownik przesyłając propozycję binga do galerii oświadcza, że posiada odpowiednie uprawnienia i prawa do przesyłanego materiału. Dodatkowo użytkownik przyjmuje do świadomości, że przesłana propozycja będzie mogła zostać opublikowana i będzie dostępna dla innych użytkowników, udzielając przy tym zezwolenia na nieodpłatne wykorzystywanie jego dzieła przez innych użytkowników i aplikację "kreator-bingo.pl".
 9. Jeśli użytkownik chce przesłać propozycję binga, jest zobowiązany do przygotowania takiej propozycji oraz podania nicku. Nick będzie upubliczony jako autor bingo, o ile zostanie ono zaakceptowane.
 10. Propozycje bingo są moderowane (muszą zostać zaakceptowane przez autora aplikacji "kreator-bingo.pl" lub inną osobę, przez niego wyznaczoną) - to oznacza, że nie każda propozycja musi znaleźć się w galerii. Nie znajdą się tam propozycje, które:
  • naruszają obowiązujące przepisy prawa
  • naruszają zasady współżycia społecznego i dobrych obyczajów
  • naruszają prawa osób trzecich
  • zawierają wypowiedzi obraźliwe (wypowiedzi wulgarne nie są zalecane, ale w odpowiednich przypadkach mogą być akceptowane)
  • zawierają wypowiedzi propagujące przemoc, treści drastyczne, nawołujące do nienawiści, rasizmu, ksenofobii oraz konfliktów między narodami
  • naruszają dobra osobiste lub prawa autorskie osób trzecich
  • zawierają treści o charakterze pornograficznym
  • wpływają negatywnie na działanie aplikacji "kreator-bingo.pl"
  • mogą zagrozić wizerunkowi aplikacji "kreator-bingo.pl" lub jej autorowi
 11. Propozycje oraz binga, które nie są zgodne z Regulaminem będą usuwane.
 12. W przypadku, gdy użytkownik prześle poprawną propozycję binga, ale podany nick będzie niezgodny z Regulaminem, moderator będzie miał prawo do udostępnienia propozycji w galerii nie podając nicku, lub modyfikując go tak aby nie łamał Regulaminu.
 13. W przypadku, gdy użytkownik zauważy treści łamiące Regulamin zobowiązany jest do zgłoszenia ich poprzez formularz kontaktowy na podstronie "Kontakt" lub kontaktując się na skrzynkę pocztową "kontakt(małpa)kreator-bingo.pl", podmieniając fragment "(małpa)" na znak @. Mimo najszczerszych chęci autor (i ewentualni moderatorzy) nie są w stanie znać wszystkie możliwe przypadku złamiania tego Regulaminu, polskiego prawa czy praw osób trzecich.
 14. Autor zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane przez użytkowników materiały w ramach aplikacji "kreator-bingo.pl".
 15. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany funkcjonalności aplikacji "kreator-bingo.pl" w każdej chwili bez powiadamiania użytkowników. Jednocześnie zastrzega sobie prawo do wyłączenia aplikacji w każdej chwili, jeśli dalsza działalność strony miałaby obciążyć autora dodatkowymi kosztami lub problemami.
 16. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu, udostępniając conajmniej 2 dni przed wejściem w życie treści nowego Regulaminu na odpowiedniej podstronie z treścią Regulaminu.
 17. Autor zastrzega sobie prawo do dopisywania do każdego bingo utworzonego przez aplikację "kreator-bingo.pl" informacji o pochodzeniu bingo (zazwyczaj w formie dopisku z adresem aplikacji).
 18. Autor nie ponosi odpowiedzialności za
  • utratę jakichkolwiek danych umieszczanych w ramach aplikacji "kreator-bingo.pl"
  • treści reklam zamieszczanych przez podmioty trzecie
  • sposób, w jaki pozostali użytkownicy wykorzystują materiały użytkownika
 19. Autor nie przetwarza żadnych danych osobowych w ramach aplikacji "kreator-bingo.pl", a użytkownik nigdzie takich danych nie musi podawać.